Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

 

Nuo homoseksualų eitynių ginsis prie Katedros kalbėdami rožančių

www.delfi.lt

Homoseksualai – gėjai ir lesbietės - veržiasi į Lietuvą ir siekia sugriauti šeimą. Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Vilniaus skyriaus valdyba gegužės 8 dieną 10 val., kaip ir tragiškais Sausio 13-osios laikais, kviečia į pasipriešinimo – maldos akciją. Maldos akcijai prie Vilniaus Arkikatedros  vadovaus monsinjoras Alfonsas Svarinskas.

Kviečiame dalyvauti visus pritariančius siekiams išsaugoti tradicinę šeimą  ir  krikščioniškas vertybes.

Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Vilniaus skyriaus valdyba.

 

Kai šeštadienį Vilniuje žygiuos gėjai, lesbietės, jų tėvai, draugai ir žmonės, kurie palaiko žmogaus teises, prie Arkikatedros bazilikos bus kalbamas rožinis ir sakomos maldos. Su „gyvybiniu reikalu – būti ar nebūti“ kovojantis monsinjoras Alfonsas Svarinskas tikina kovoje su homoseksualais esąs pasiruošęs atiduoti gyvybę.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje A. Svarinskas prisiminė lietuvių kovas prieš kryžiuočius, caristinę Rusiją, bolševikų okupacijas. „Mes atgavome laisvę, pasidžiaugėme 20 metų, bet pamatėme, kad daug ko nepadarėme. Ir vėl iš naujo priešai puola mus. Štai atsiranda kažkokia pasaulinė ypatingai nusikaltusi organizacija, kuri ateina į Lietuvą ir nori sugriauti krikščionišką šeimą, gyvenimo būdą, atmesti Šventą Raštą, Dekalogą ir viską, kas brangu Lietuvai“, - kalbėjo A. Svarinskas.

Monsinjoras mano, kad lietuvis nepratęs kapituliuoti – prieš bolševikus esą pralaimėta, nes partizanams pritrūko šovinių. „Mes rankų nepakelsime. Nežinau, ar mes laimėsime, bet Lietuva turi laimėti. Mes esame pasiruošę atiduoti net ir savo gyvybę“, - teigė dvasininkas.

Viena A. Svarinsko kovos prieš homoseksualus dalių – maldos. Šeštadienį nuo 10 val. tikintieji prie Katedros durų pradės maldos akciją – kalbės rožinį ir maldas. Pusantros valandos truksiančią akciją katalikai baigs Lietuvos himnu. Dievo bus prašoma gelbėti tautą, jaunimą ir valstybę. A. Svarinskas ragina prie Katedros ateiti įsisegus medalius ir ordinus - kad matytųsi, jog jie – „ne megztos beretės ir ne runkeliai“. „Kovosime ir nepasiduosime“, - tikino A. Svarinskas. Maldininkai buvo sumanę nuo Katedros žygiuoti Gedimino prospektu, tačiau tam negavo savivaldybės leidimo.

Monsinijoras aiškino, kad Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija prieš homoseksualų eitynes surinko daugiau nei porą dešimčių tūkstančių parašų. Prašymas „uždrausti gėjų okupaciją Lietuvoje“ įteiktas Prezidentūrai, Seimui ir Vyriausybei, tačiau atsakymo negauta.
Visgi A. Svarinskas tebesitiki, kad homoseksualų eitynės bus uždraustos.

Dvasininkas piktinosi, kad šeštadienį „Lietuvos policija gins gėjus nuo lietuvių tautos“. Jis skundėsi, kad Lietuvoje neskelbiamas homoseksualų skaičius.

DELFI primena, kad homoseksualų ir jų draugų eitynėse laukiama maždaug 300 dalyvių.

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija