„XXI amžiaus“ priedas pagyvenusiems žmonėms, 2016 m. gruodžio 16 d., Nr. 4 (63)

PRIEDAI

žvilgsniai

pro vita

Horizontai

Sidabrinė gija

Kristus ir pasaulis

Atodangos

Abipus Nemuno

Senjorai nemokamai vaišinami kava

Lapkričio pabaigoje prasidėjusi tradicinė akcija senjorams „Susitikim prie kavos puodelio“ kavinėse plečiasi ir pritraukia puikių iniciatyvų – prie akcijos jungiasi ne tik teatras, festivaliai, bet ir dar 15 įstaigų, vaišinančių nemokama kava, – 12 „Can Can pizza“ picerijų Vilniuje ir 3 „Delano“ restoranai sostinėje, Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu gerumo akcijoje dalyvauja jau 71 įstaiga, kuri kviečia sekmadieniais senjorus nemokamai pasivaišinti puodeliu kavos ar arbatos. 16-oji akcija senjorams vyks kiekvieną sekmadienį iki sausio 8 dienos.

„Gražios tradicijos turi polinkį augti ir plėstis, tad labai džiaugiuosi, kad net akcijai prasidėjus prie jos jungiasi vis daugiau Vilniaus kavinių, restoranų. Smagu, kad jų žemėlapis išsiplėtė ir į tolimesnius Vilniaus rajonus, o senjorai pasimėgauti kava gali dar arčiau namų. Kviečiu mūsų mielus senolius dalyvauti akcijoje ir susiburti miesto kavinėse jaukiam pokalbiui ir gardžiam puodeliui kavos“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

12-oje Vilniaus „Can Can pizza“ picerijų bei savitarnos restorane „Delano“ Vilniaus senjorai kava ar arbata bus vaišinami kiekvieną sekmadienį visą darbo dieną. Kiekvieną sekmadienį iki sausio 8 dienos senjorai galės užsukti ir į savitarnos restoranus „Delano“ ne tik Vilniuje (Ozo g. 25), bet ir Kaune (Karaliaus Mindaugo pr. 49) ir Klaipėdoje (Taikos pr. 61).

„Mes labai džiaugiamės galėdami ir vėl prisijungti prie gražios, jau tradicija tapusios akcijos. Tikime, kad ne tiek fizinis kavos puodelis, bet senjorų laikas, praleistas kartu, – didžiausia kalėdinė dovana, kurią mes galime jiems skirti. Prisidėjome su visu Vilniaus miesto picerijų tinklu, kad senjorai jaustųsi patogiai, žinodami, kad bet kurioje „Can Can pizza“ picerijoje jie bus pavaišinti kavos puodeliu“, – džiaugėsi UAB „Delano“ rinkodaros skyriaus vadovė Ieva Vaičiūnaitė.

Net 71 sostinės kavinė, restoranai bei viešbučiai senjorų laukia kiekvieną sekmadienį. Ypač džiugu, kad keli sostinės restoranai kava senjorus vaišina ir kitomis dienomis: į restoraną „Burė No 1“ gardžios kavos ar arbatos puodelio senjorai gali užsukti pirmadieniais, o kavinė „Pasitarimų baras“ (savivaldybės 1 aukšte) kava ir arbata senjorus vaišina penktadieniais. Šiemet akcijos žemėlapis dar labiau išsiplėtė ir „Susitikim prie kavos puodelio“ dalyvauja daugiau maitinimo įstaigų, esančių gyvenamuosiuose sostinės rajonuose, kad senjorai kava nemokamai galėtų pasivaišinti arčiau namų esančiose jaukiose kavinėse.

Garbaus amžiaus vilniečiai, apsilankę prie akcijos prisijungusiose kavinėse ir restoranuose, pasivaišinti kava arba arbata gali pateikę pensininko pažymėjimą.

Pagal „Rinkom“ pranešimą

 

Atgal | Pirmasis puslapis | XXI amžius | Redakcija